Dla zdrowia

Suplementy dla zdrowia

Kategoria suplementów wspomagających zdrowie to miejsce, gdzie znajdziesz produkty przeznaczone do poprawy ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. W tej kategorii znajdziesz suplementy diety zawierające różnego rodzaju składniki odżywcze i substancje aktywne, takie jak witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe, a także naturalne wyciągi z roślin i ziół. Produkty te są przeznaczone do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów składników odżywczych, poprawy odporności, a także wsparcia pracy narządów i układów organizmu. Możesz wybierać spośród różnych form suplementów, takich jak kapsułki, tabletki, płyny, a nawet saszetki z proszkiem do sporządzania napojów. Przed zakupem warto zapoznać się z informacjami na temat działania poszczególnych suplementów oraz przeczytać ewentualne przeciwwskazania i ostrożności, jakie należy zachować podczas ich stosowania.

Wyświetlanie 1–24 z 123 wyników

Activlab Beauty Bar 50g – OUTLET

3,29 69,09 

Szukasz sprawdzonego przepisu na zdrowie? Suplementy diety od najlepszych producentów, to najlepszy wybór w drodze dla zdrowia. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Tobie uzupełnić brak niezbędnych w funkcjonowaniu witamin i minerałów jak również mikroelementów. Viking point to miejsce gdzie znajdziesz szeroki wybór suplementów diety, kompleksy witamin, aminokwasy, minerały oraz również probiotyki. Nasz asortyment skierowany jest do wszystkich niezależnie od płci oraz wieku. 

Suplementy i produkty dietetyczne

Doskonale wiemy, że ogromną popularność zyskała zdrowa żywność, w naszej ofercie znajdziesz produkty zawierające zwiększone ilości składników odżywczych, które są niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli należysz do grona osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i świadomi dbać o swoje zdrowie.

Bogaty asortyment naszego sklepu udowodni, że zdrowa dieta nie musi być nuda a co ważniejsza pełna smaku. Swoje codzienne posiłki możesz świetnie urozmaicić wybierając niskokaloryczne sosy czy kremy orzechowe. Pamiętajmy, że dbając o linię nie musimy rezygnować ze słodyczy. Zwykłe batony czy czekolady dostępne w dyskontach, dzięki nam zastąpisz proteinowymi przekąskami będącymi świetną alternatywą. 

Dodatkowo przy dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, świetnie sprawdzą się suplementy posiadające w składzie probiotyki oraz prebiotyki. Gdyż to właśnie one są w stanie poprawić stan flory bakteryjnej naszego układu pokarmowego. Dzięki czemu ułatwiają wchłanianie niezbędnych witamin, co przekłada się na zmniejszenie ilości gazów jak i ograniczają wzdęcia. 

Przepisy na zdrowe życie – produkty Viking point

Wybierając produkty w naszym sklepie online zyskujesz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty wysokiej jakości od znanych producentów. Nie czekaj i sprawdź dostępne suplementy w naszej ofercie. Razem z nami zadbasz o swoje zdrowie i sprawdzisz zdrowe nawyki żywieniowe do swojej codziennej diety.

Strefa wiedzy

Odżywki, witaminy i minerały dla sportowców i amatorów

Suplementy diety w postaci odżywek, witamin i minerałów są ważnym elementem diety sportowca. Pozwalają na uzupełnienie niedoborów składników odżywczych oraz zwiększenie wydolności organizmu. Odżywki białkowe, aminokwasy oraz kreatyna są najczęściej stosowane przez sportowców, jednak warto pamiętać o suplementach zawierających witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Suplementy dla mężczyzn i kobiet
Suplementy dla mężczyzn i kobiet różnią się między sobą składem, ilością składników odżywczych oraz sposobem działania. Suplementy dla mężczyzn często zawierają składniki wspomagające wzrost masy mięśniowej i zwiększające poziom testosteronu, natomiast suplementy dla kobiet często zawierają składniki wspomagające odchudzanie oraz poprawiające kondycję skóry, włosów i paznokci.
Jak wybrać odpowiednie odżywki dla sportowców?
Przy wyborze odpowiednich odżywek dla sportowców warto kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami i celami treningowymi. Niektóre odżywki są skierowane głównie do osób trenujących siłowo, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Przed zakupem suplementów warto również skonsultować się z trenerem lub dietetykiem, którzy pomogą dobrać odpowiednie składniki odżywcze oraz odpowiednią dawkę.
Najlepsze suplementy dla sportowców
Na rynku dostępnych jest wiele różnych suplementów dla sportowców, które różnią się między sobą składem, dawkowaniem oraz sposobem działania. Wśród najpopularniejszych suplementów znajdują się: odżywki białkowe, kreatyna, beta-alanina, aminokwasy BCAA, witaminy i minerały oraz omega-3. Wybór konkretnych suplementów powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb i celów treningowych, a także od stanu zdrowia i preferencji żywieniowych.