Vitargo

Dlaczego stosować suplementy firmy Vitargo?

Vitargo to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jest rewolucyjnym źródłem energii, stosowanym zarówno przez olimpijczyków, światową elitę sportową, a także przez miliony aktywnych ludzi pragnących poprawić kondycję i wyniki sportowe.  

Vitargo jest bez wątpienia najlepszym źródłem energii

Spośród węglowodanowych napojów sportowych Vitargo nie zawierają glukozy, fruktozy, maltodekstryny, kukurydzy woskowej, skrobii modyfikowanej czy sacharozy. Ponadto ma wielokrotnie niższą osmolalność niż inne odżywki, co przekłada się na szybkość opuszczania żołądka i uniknięcia odwodnienia, oraz dyskomfortu ze strony układu pokarmowego. Wyjątkowe właściwości. Produkty Vitargo powodują 70% szybsze uzupełnianie glikogenu mięśniowego w porównaniu do maltodekstryny+cukru. I jest to udowodnione przez niezależnych naukowców!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Vitargo oryginalne

To najefektywniej przyswajalny na świecie napój węglowodanowy dla sportowców. Suplementy Vitargo posiadają certyfikaty zdrowia i czystości produktu uznawane przez międzynarodowe organizacje sportowe m.in IOC.