Na siłę

Suplementy na poprawę siły

Kategoria suplementów na siłę to miejsce, gdzie znajdziesz produkty przeznaczone dla osób chcących poprawić swoją siłę i wydajność fizyczną. W tej kategorii znajdziesz suplementy diety, które pomogą ci uzupełnić niedobory składników odżywczych i zwiększyć wytrzymałość oraz siłę mięśni. Produkty te mogą zawierać różnego rodzaju białka, węglowodany, aminokwasy, a także witaminy i minerały. Możesz wybierać spośród różnych form suplementów, takich jak proszki, kapsułki, batony, a nawet płyny. Wszystkie te produkty są przeznaczone do stosowania w celu poprawy wydajności fizycznej i zwiększenia siły mięśni. Przed zakupem warto zapoznać się z informacjami na temat działania poszczególnych suplementów oraz przeczytać ewentualne przeciwwskazania i ostrożności, jakie należy zachować podczas ich stosowania.

Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

Genius Nutrition iBCAA 450 g

115,00 

Activlab Preworkout przedtreningówka 300g

35,99 

Activlab Fireblaster

2,50 46,00 

Real Pharm Kreatyna 500g

109,00 

Nutrition22 Golem Pump pre-Workout Cherry-Orange 80ml

3,99 35,00 

BioTech USA Black Blood Nox+ 330g

119,00 

Jednym z głównych czynników, które wpływają na rozwój siły mięśniowej – są odpowiednio dobrany trening oraz zbilansowana dieta i regeneracja po treningu. Oprócz tego nie da się ukryć, że niezbędne są starannie dobrane suplementy. 

Dla wielu użytkowników, których celem jest zwiększenie siły mięśniowej. Natomiast zdecydowana większość osób, stawia w głównej mierze na cel obniżenie tkanki tłuszczowej – zaś większa część odczuwa ogromną satysfakcję podczas ćwiczeń stopniowo podnosząc obciążenie. Dodatkowo nie da się ukryć, że wiele osób systematycznie trenujących dużą uwagę przykłada do stosowanych suplementów diety, które wspomogą w osiąganiu lepszych wyników. Dlatego niezwykle istotne jest postawienie na substancje mające działanie potwierdzone naukowo.

Suplementy wpływające na wzrost siły

Pierwszym i niezwykle cennym suplementem jest kreatyna – badania potwierdziły, że jest to suplement, którego związek przekłada się na wzrost siły oraz zwiększenie wydolności na tle szybkościowo-siłowym. Warto również zaznaczyć, iż właśnie podczas badań nad suplementem jakim jest monohydrat kreatyny poprawia siłę mięśniową o 3-8% nasilając budowę tkanki mięśniowej.
Beta-alanina z badań, wynika że podczas stosowania suplementu przez 4 do 10 tygodni zwiększa siłę mięśniową jak również opóźnia zmęczenie mięśniowe. Podobnie podczas zmniejsza uczucia zmęczenia podczas prowadzonych treningów tym samym pozytywnie wpływając na skład ciała. Podnosząc wzrost masy mięśniowej oraz redukując tkankę tłuszczową.
Kolejnym niezwykle istotnym suplementem, który poprawi wytrzymałość siłową jest kofeina, jak również pozwala kontynuować ćwiczenia z największą intensywnością. Przed wysiłkiem lub w trakcie jego trwania, zalecane jest przyjmowanie kofeiny – ma to na celu poprawę wydajności.
Jabłczan cytruliny – osoby sięgające po ten suplement, do godziny przed treningiem – były w stanie wykonać większą ilość powtórzeń w swoich ćwiczeniach. Jednak warto pamiętać, że jabłczan kreatyny działa w sposób doraźny, a nie w sposób długotrwały. 

Jeśli szukasz sprawdzonych suplementów, które wspomogą Twoją drogę w budowie siły – koniecznie sprawdź suplementy jakie przygotowaliśmy w swojej ofercie!