Na siłę

Suplementy na poprawę siły

Kategoria suplementów na siłę to miejsce, gdzie znajdziesz produkty przeznaczone dla osób chcących poprawić swoją siłę i wydajność fizyczną. W tej kategorii znajdziesz suplementy diety, które pomogą ci uzupełnić niedobory składników odżywczych i zwiększyć wytrzymałość oraz siłę mięśni. Produkty te mogą zawierać różnego rodzaju białka, węglowodany, aminokwasy, a także witaminy i minerały. Możesz wybierać spośród różnych form suplementów, takich jak proszki, kapsułki, batony, a nawet płyny. Wszystkie te produkty są przeznaczone do stosowania w celu poprawy wydajności fizycznej i zwiększenia siły mięśni. Przed zakupem warto zapoznać się z informacjami na temat działania poszczególnych suplementów oraz przeczytać ewentualne przeciwwskazania i ostrożności, jakie należy zachować podczas ich stosowania.

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Aksyllab Kreatyna Proszek Sułtana 300g – OUTLET

Original price was: 69,99 zł.Current price is: 59,99 zł.

Nutrend Creaport 600g

Original price was: 99,00 zł.Current price is: 45,00 zł.

Activlab TriCreatine Malate Pro – 300 kapsułek

Original price was: 78,90 zł.Current price is: 55,00 zł.

Nutrend Pump 225g

89,00 

ACTIVLAB Creatine Monohydrate 500 g kreatyna

Original price was: 99,99 zł.Current price is: 49,00 zł.

Activlab Black Wolf shot 80ml

5,30 63,60 

Real Pharm Creatine 500g

85,00 

Nutrend N1 pre workout 510g

79,00 159,00 

Activlab CreaShot 2.0

Original price was: 59,99 zł.Current price is: 45,00 zł.

Jednym z głównych czynników, które wpływają na rozwój siły mięśniowej – są odpowiednio dobrany trening oraz zbilansowana dieta i regeneracja po treningu. Oprócz tego nie da się ukryć, że niezbędne są starannie dobrane suplementy. 

Dla wielu użytkowników, których celem jest zwiększenie siły mięśniowej. Natomiast zdecydowana większość osób, stawia w głównej mierze na cel obniżenie tkanki tłuszczowej – zaś większa część odczuwa ogromną satysfakcję podczas ćwiczeń stopniowo podnosząc obciążenie. Dodatkowo nie da się ukryć, że wiele osób systematycznie trenujących dużą uwagę przykłada do stosowanych suplementów diety, które wspomogą w osiąganiu lepszych wyników. Dlatego niezwykle istotne jest postawienie na substancje mające działanie potwierdzone naukowo.

Suplementy wpływające na wzrost siły

Pierwszym i niezwykle cennym suplementem jest kreatyna – badania potwierdziły, że jest to suplement, którego związek przekłada się na wzrost siły oraz zwiększenie wydolności na tle szybkościowo-siłowym. Warto również zaznaczyć, iż właśnie podczas badań nad suplementem jakim jest monohydrat kreatyny poprawia siłę mięśniową o 3-8% nasilając budowę tkanki mięśniowej.
Beta-alanina z badań, wynika że podczas stosowania suplementu przez 4 do 10 tygodni zwiększa siłę mięśniową jak również opóźnia zmęczenie mięśniowe. Podobnie podczas zmniejsza uczucia zmęczenia podczas prowadzonych treningów tym samym pozytywnie wpływając na skład ciała. Podnosząc wzrost masy mięśniowej oraz redukując tkankę tłuszczową.
Kolejnym niezwykle istotnym suplementem, który poprawi wytrzymałość siłową jest kofeina, jak również pozwala kontynuować ćwiczenia z największą intensywnością. Przed wysiłkiem lub w trakcie jego trwania, zalecane jest przyjmowanie kofeiny – ma to na celu poprawę wydajności.
Jabłczan cytruliny – osoby sięgające po ten suplement, do godziny przed treningiem – były w stanie wykonać większą ilość powtórzeń w swoich ćwiczeniach. Jednak warto pamiętać, że jabłczan kreatyny działa w sposób doraźny, a nie w sposób długotrwały. 

Jeśli szukasz sprawdzonych suplementów, które wspomogą Twoją drogę w budowie siły – koniecznie sprawdź suplementy jakie przygotowaliśmy w swojej ofercie!

Strefa wiedzy

Odżywki, witaminy i minerały dla sportowców i amatorów

Suplementy diety w postaci odżywek, witamin i minerałów są ważnym elementem diety sportowca. Pozwalają na uzupełnienie niedoborów składników odżywczych oraz zwiększenie wydolności organizmu. Odżywki białkowe, aminokwasy oraz kreatyna są najczęściej stosowane przez sportowców, jednak warto pamiętać o suplementach zawierających witaminy i minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Suplementy dla mężczyzn i kobiet
Suplementy dla mężczyzn i kobiet różnią się między sobą składem, ilością składników odżywczych oraz sposobem działania. Suplementy dla mężczyzn często zawierają składniki wspomagające wzrost masy mięśniowej i zwiększające poziom testosteronu, natomiast suplementy dla kobiet często zawierają składniki wspomagające odchudzanie oraz poprawiające kondycję skóry, włosów i paznokci.
Jak wybrać odpowiednie odżywki dla sportowców?
Przy wyborze odpowiednich odżywek dla sportowców warto kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami i celami treningowymi. Niektóre odżywki są skierowane głównie do osób trenujących siłowo, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Przed zakupem suplementów warto również skonsultować się z trenerem lub dietetykiem, którzy pomogą dobrać odpowiednie składniki odżywcze oraz odpowiednią dawkę.
Najlepsze suplementy dla sportowców
Na rynku dostępnych jest wiele różnych suplementów dla sportowców, które różnią się między sobą składem, dawkowaniem oraz sposobem działania. Wśród najpopularniejszych suplementów znajdują się: odżywki białkowe, kreatyna, beta-alanina, aminokwasy BCAA, witaminy i minerały oraz omega-3. Wybór konkretnych suplementów powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb i celów treningowych, a także od stanu zdrowia i preferencji żywieniowych.