Aliness

Zadbaj o zdrowie z Aliness

Aliness to marka oferująca wysokiej jakości suplementy diety, witaminy i minerały, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia. Firma stawia na naturalność i najwyższą jakość swoich produktów, oferując rozwiązania skomponowane z najlepszych składników. W ofercie marki znajdują się produkty dopasowane do różnych potrzeb i celów, takie jak suplementy witaminowe, minerały, probiotyki, aminokwasy, enzymy oraz wiele innych.

Dbałość o detale, to dbałość o bezpieczeństwo

Aliness to marka, która stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Firma dba o detale, takie jak skład i jakość składników, stosując tylko naturalne i nie sztuczne dodatki. Ponadto, firma posiada wiele certyfikatów i wdrożyła szereg procedur, aby zapewnić, że jej produkty są bezpieczne i skuteczne dla zdrowia.

Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

Marka Aliness jest firmą córką Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji.

Wszystkie suplementy są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety”. Oznacza to – że nie posiadają żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie.

Aliness to nowoczesne produkty i preparaty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej biowchłanialności substancji czynnych.