Sante

Sante jako esencja zdrowia i natury

Sante to polska marka, która od ponad 30 lat produkuje zdrową żywność dla osób, które cenią sobie naturalne składniki i wartości odżywcze. W ofercie Sante znajdują się przede wszystkim produkty zbożowe, takie jak płatki owsiane, kasze, makarony i ryż, ale także produkty bezglutenowe, kakao, słodycze, orzechy, pestki i suszone owoce. Firma stawia na wysoką jakość swoich produktów, dlatego wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane i przetwarzane w sposób, który zachowuje ich naturalne właściwości.  

Razem z Sante postaw na ekologię

Sante oferuje również produkty ekologiczne, które pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Marka dba także o ekologię i stosuje przyjazne dla środowiska opakowania. Sante to marka dla ludzi, którzy chcą zdrowo się odżywiać, nie rezygnując przy tym z pysznego smaku i różnorodności w diecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Sante POP’N CHRUP Snacki Popcornowe

1,60 13,00 

GO ON Baton energetyczny 50g

2,79 23,00 

GO ON Baton proteinowy 50g

4,99 33,00 

Sante Baton Crunchy 40g

1,49 1,59 

Wachlarz pełen różnorodnych produktów poprawiających jakość Twojego zdrowia

Dodaj wyroby marki Sante do swojego codziennego jadłospisu i ciesz się zdrowiem na lata. Szeroka oferta od kasz i makaronów, poprzez napoje roślinne, po słodkie przekąski w postaci pełnoziarnistych batonów czy granoli śniadaniowej.